Tisk na jedlý papír

Jedlý dekorativní papír Plus Jedlý dekorativní papír Plus je dokonalým řešením pro každý povrch dortu. Tento jedlý dekorační papír byl vytvořen výhradně pro potisk jedlým potravinářským inkoustem. Jeho použitím je docíleno vynikajícího fotorealistického výsledku tisku s vysokým rozlišením. Je naším číslem jedna mezi jedlými papíry s ohledem na výrobu dortů s obrázkovými a fotografickými motivy.

Jedlý cukrový papír Jedlý cukrový (fondánový) list papíru s vysokým stupněm bělosti a garance živého barevného výsledného tisku. Cukrový papír umožňuje získat vynikající a fotorealistické výsledky tisku s vysokým a detailním rozlišením.

Jedlý rýžový papír Premium Oplatkový rýžový papír Premium je ideální pro výrobu koláčů a chleba. Je dvakrát tak silný jako standardní rýžový papír. Proto se dokonale hodí pro všechny tmavé plochy. Pevnost tohoto jedlého papíru je na vysoké úrovni, stejně jako jeho kvalita. Ja ideální i pro výrobu jedlých vizitek, protože nepropouští světlo. Díky malé odolnosti proti vlhkosti se jedlý rýžový papír se umisťuje na suchý povrch dortu, nebo např. na marcipán.

Jedlý dekorativní papír Plus s raženými 3 cm kolečky Jedlý dekorativní papír Plus je dokonalým řešením pro každý povrch dortu. Tento jedlý dekorační papír byl vytvořen výhradně pro potisk jedlým potravinářským inkoustem. Jeho použitím je docíleno vynikajícího fotorealistického výsledku tisku s vysokým rozlišením. Je naším číslem jedna mezi jedlými papíry s ohledem na výrobu dortů s obrázkovými a fotografickými motivy. Tento jedlý papír se perfektně hodí na výrobu dortíků a muffinů. Díky ražbě máte na jednom jedlém papíře o velikosti A4 předpřipraveno 42 kruhových motivů o průměru 3 cm. Po vytištění se odstraní okraje a na přenosné fólii zůstanou pouze kolečka. Žádné vystřihování náročné na čas a preciznost není třeba.

Jedlý dekorativní papír Plus s raženými 5 cm kolečky Jedlý dekorativní papír Plus je dokonalým řešením pro každý povrch dortu. Tento jedlý dekorační papír byl vytvořen výhradně pro potisk jedlým potravinářským inkoustem. Jeho použitím je docíleno vynikajícího fotorealistického výsledku tisku s vysokým rozlišením. Je naším číslem jedna mezi jedlými papíry s ohledem na výrobu dortů s obrázkovými a fotografickými motivy. Tento jedlý papír se perfektně hodí na výrobu dortíků a muffinů. Díky ražbě máte na jednom jedlém papíře o velikosti A4 předpřipraveno 15 kruhových motivů o průměru 5 cm. Po vytištění se odstraní okraje a na přenosné fólii zůstanou pouze kolečka. Žádné vystřihování náročné na čas a preciznost není třeba.

Jedlý dekorativní papír Plus s raženým 20 cm kruhem Jedlý dekorativní papír Plus je dokonalým řešením pro každý povrch dortu. Tento jedlý dekorační papír byl vytvořen výhradně pro potisk jedlým potravinářským inkoustem. Jeho použitím je docíleno vynikajícího fotorealistického výsledku tisku s vysokým rozlišením. Je naším číslem jedna mezi jedlými papíry s ohledem na výrobu dortů s obrázkovými a fotografickými motivy. Tento jedlý papír se perfektně hodí na výrobu kruhových dortů. Díky ražbě máte na jedlém papíře o velikosti A4 předpřipraven velký kruhový motiv o průměru 20 cm. Po vytištění se odstraní okraje a na přenosné fólii zůstanou pouze kruhový obrázek. Žádné vystřihování není třeba.